Badania geologiczne pod dom

W GLOBAL GEOLOGIA oferujemy profesjonalne usługi geotechniczne w ramach realizacji inwestycji budowlanych każdego rodzaju. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i posiadamy niezbędne uprawnienia d wykonywanie usług takich jak wiercenia geologiczne. Realizujemy obsługę geotechniczną budów zawsze kompleksowo i fachowo w trakcie trwania inwestycji, prowadząc badania geologiczne, kontrole, odbiory, przygotowując dzienniki obsługi geotechnicznej, sporządzając sprawozdania i raporty. Oferujemy również badania pod budowę domu. Działamy przede wszystkim na terenie miasta Kraków i okolicznych miejscowości.

Realizujemy między innymi następujące prace geotechniczne:

  • kontrolujemy sondowanie i wiercenie wykopów fundamentowych
  • prowadzimy odbiory wykopów fundamentowych
  • prowadzimy badania geologiczne i sprawdzamy zgodność warunków gruntowo-wodnych i parametrów grunty w zestawieniu z projektem
  • kontrolujemy wymiany gruntów i zagęszczenia gruntów nasypowych
  • zajmujemy się ocenami przydatności materiału gruntowego dla branży budowlanej
  • prowadzimy badania modułu odkształcenia pierwotnego i wtórnego płytą statyczną VSS orz płytą dynamiczną VD
  • służymy fachowym doradztwem
  • wiercenia geologiczne

Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę, oferując badania pod budowę domu i innych obiektów mieszkalnych, obiektów handlowych i przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, infrastruktury drogowej, kolejowej i innych inwestycji oraz wiercenia geologiczne. Jesteśmy terminowi i gwarantujemy atrakcyjne ceny, indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych klientów. Prace wykonujemy głównie na terenie województwa małopolskiego – Kraków, Wieliczka i okolice, a także województw ościennych.

Profesjonalna obsługa geotechniczna – badania geologiczne pod dom –  GLOBAL GEOLOGIA

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Gwarantujemy wysoką jakość naszych opracowań i usług. Podejmujemy się wykonania nietypowych zleceń. Zapewniamy krótkie terminy realizacji. Za nasze usługi proponujemy konkurencyjne ceny, każdorazowo uzgadniane z inwestorem lub wykonawcą, uzależnione od zakresu i rodzaju robót. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.