Geolog – Global Geologia

GLOBAL GEOLOGIA to profesjonalne usługi geologiczne, w szczególności geotechniczne. Naszą firmę tworzą eksperci z dziedziny geotechniki, hydrogeologii oraz geologii inżynierskiej, dlatego geolog GLOBAL GEOLOGIA może zapewnić Państwu obsługę kompleksową w przypadku realizacji inwestycji mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, handlowych, infrastruktury i innych. Nasi specjaliści są absolwentami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem badawczym i wiertniczym. Działamy głównie na obszarze miasta Kraków i okolic, ale zapraszamy także klientów z ościennych do małopolskiego województw.

Główną misją naszej firmy jest:

  • wykorzystanie naszego doświadczenia i kompetencji, by pomóc naszym klientom przy realizacji inwestycji budowlanych
  • dostarczyć naszym klientom pełne zadowolenie ze świadczonych usług i współpracy z zaufanym partnerem w biznesie

Nasz geolog pomoże Państwu w realizacji inwestycji, wykonując niezbędne badania geologiczne, przygotowując opinie i projekty, a także innego rodzaju wymaganą dokumentację, sprawując nadzór oraz kontrolując prace pod kątem geologicznym.

Realizujemy prace obejmujące następujące dziedziny:

  • geotechnika
  • geologia inżynierska
  • hydrogeologia
  • badanie i ocena stanu zanieczyszczenia
  • badania terenowe – Kraków, Tarnów, aglomeracja śląska i inne

Geolog GLOBAL GEOLOGIA to gwarancja terminowości, profesjonalizmu oraz zachęcających cen usług.

Braliśmy udział w wielu inwestycjach prowadzonych na terenie południowej Polski i uzyskaliśmy wiele pozytywnych referencji od naszych klientów. Zapraszamy przedsiębiorstwa projektowe, instytucje publiczne, firmy budowlane oraz klientów prywatnych do skorzystania z naszych usług!